Back to Top

KONSULTACJA BIZNESOWA – 1 GODZINA


Cena 1990 zł netto

Konsultacja biznesowa to oferta dla każdego, kto w branży produkcji opakowań chce rozwijać się jeszcze szybciej, lepiej i skuteczniej. Konsultacja odbywa się stacjonarnie w Krakowie lub zdalnie – telefonicznie albo poprzez video rozmowę. W czasie spotkania możliwe jest skonsultowanie wątpliwości związanych z przygotowaniem do inwestycji, przeprowadzeniem firmy. To ogromna dawka wiedzy, ale co ważniejsze – wieloletniego doświadczenia z produkcji opakowań kartonowych.
Rozmowę należy umówić z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Po ustaleniu dogodnego terminu, 3 dni przed spotkaniem konieczne jest przesłanie zarysu tematów, jakie mają zostać poruszone. Konsultacja biznesowa to rozmowa, to dopytywanie, to dociekanie, dlatego warto jak najlepiej się przygotować. Kartka i długopis stanowią niezbędne minimum, które jednak szybko może się okazać niewystarczające.
Jedyne ograniczenie stanowi czas, a to jak efektywnie zostanie on spożytkowany, zależy niemal wyłącznie od klienta. Do każdej rozmowy podchodzę w 100% indywidualnie, z zachowaniem poufności, ale też pełnego profesjonalizmu = zaangażowania. Oferuję całą moją wiedzę, doświadczenie, popełnione błędy i osiągnięte sukcesy. Z perspektywy czasu widzę, że taka rozmowa może oszczędzić kilka, kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset tysięcy złotych straconych z powodu błędnych decyzji.
Czas konsultacji nie podlega podziałowi. Przykładowo: 1 godzina konsultacji to 1 spotkanie trwające 1 godzinę. Nie ma możliwości dzielenia czasu np. 2 razy po pół godziny.

fdKonsultacja z produkcji opakowań kartonowych

Zapisz się już dzisiaj!


Dane płatności

**

Chcę otrzymać fakturę VAT