Back to Top

Dedykowane warsztaty nt. produkcji opakowań kartonowych


Cena 8990 zł netto

PRZEZ KILKANAŚCIE LAT ZDOBYWAŁEM WIEDZĘ Z RÓŻNYCH ŹRÓDEŁ Za początek tej budowy i kamień węgielny uznaję założenie przez mojego tatę firmy produjującej opakowania kartonowe jeszcze gdy byłem w technikum.
Mając w myślach to wspomnienie, postanowiłem opracować program warsztatów odpowiadających na potrzeby i problemy zarówno początkujących przedsiębiorców, jak i tych doświadczonych, którzy jednak czują, że mogą więcej. Warsztaty to unikatowe szkolenie, które pozwala krok po kroku zbudować karierę prawdziwego producenta opakowań kartonowych. Branża ta nie należy do najłatwiejszych. Jest jednak pasjonująca, pełna wyzwań i uwierzcie – nigdy nie jest nudno. 3 dni wystarczą, żeby postawić silny fundament i rozpocząć pracę nad Twoim sukcesem w oparciu o konkretny plan działań.
Szkolenie może odbyć się w każdym miejscu na terenie naszego kraju. Dokładne miejsce oraz czas warsztatów zostaną dopasowane wspólnie według naszych możliwości. W przypadku prowadzenia warsztatów poza granicami Krakowa, koszty zakwaterowania osoby prowadzącej szkolenie pokrywają uczestnicy warsztatów.
Ponadto dla uczestników warsztatów, odbywających się na terenie Krakowa, zaplanowana jest wizyta w jednej z moich frim produkcyjnych, na której w trakcie oprowadzania, opowiem o kolejnych etapach jej powstawania oraz odpowiem na wszystkie szczegółowe pytania dotyczące jej realizacji.

fdWarsztaty z produkcji opakowań kartonowychBRAK WOLNYCH TERMINÓW